Mille järgi valida endale sobiv ponisaba?Palju küsimusi on meieni jõudnud ponisabade kandmise kohta. Ehk tuleb tuttav ette näiteks küsimus, kas seda saab ise lihtsasti paigaldada ja püsib terve õhtu peas? Mõtlesime siia kirja panna mõned küsimused ja neile vastata.
1Alustuseks sellest, millise ponisaba peaksin endale valima?

See on hea küsimus, sest sellest oleneb ponisaba eluiga ning millisel otstarbel soovitakse ponisaba kasutada. Pakume kunstjuustest ponisabasid kui ka pärisjuustest. Valikus on
Gisela Mayer sirged ponisabad, Femell naturaalsetest juustest ponisabad, Gisela Mayer lokkis ponisabad ning  Balmain Catwalk Ponytaiotse suurtelt lavadelt. 


2. Kunstjuuksed VS Pärisjuuksed

Kui sa ei tea täpselt millise materjali vahel valida ja valikus on mitut sorti, siis võid kindlasti tulla meie esinduspoodi ja katsuda oma käega nende materjalide erinevust ja sobivust. Meie soovitame soetada selle järgi, milline on ponisaba vajadus. Kui soovid loomulikumat väljanägemist ja patsi kanda igapäevaselt, siis tuleks valida pärisjuustest ponisaba. Kui soovid patsi paariks korraks õhtul välja minemiseks või mõnele esinemisele, siis võiksid kaaluda ostu kunstjuuste kasuks. Samuti vali selle järgi, kas soovid lokkis või sirgeid. Pärisjuukseid on võimalik pesta, hooldada, sirgendada ja lokitada. Kunstjuustest ponisabasid peaks ka kindlasti hooldama spetsiaalsete toodetega. Siin tähelepanek sellele, et enamus kunstjuukseid pole võimalik kuumtöödelda! (juhul kui juhendil pole nii kirjas) Gisela Mayeri niisutav juuksesprei mõeldud kunstjuustele on unikaalne toode, mis elavdab teie juukselisa ja harutab lahti suurepäraselt kõik pusad. 

Kas teadsid, et  Balmain Memory Hair on auga oma nime vääriline just seetõttu, et kuumtöötlemisel soengusse sätitud juuksed säilitavad sellise kuju seniks, kuni kandja annab neile kuumutades uue kuju. Ühel päeval soovid ehk sirgeid juukseid, teisel jälle seksikaid laineid. See kõik on võimalik, sest juuksed hoiavad kuju seniks, kuni tuleb tuju nendega taas miskit muud ette võtta.
VÄGA FUN! 


3. Kas saan ponisaba paigaldamisega ise hakkama?

Jah- saad küll! 
Ponisaba paigaldamiseks esmalt seo enda juuksed patsi. Tavaliselt on ponisabadel üleval osas väike juuksekammi moodi klamber ning selle peab kinnitama enda ponisaba külge ja ülejäänud juuksed siduma ponisaba ümber, et peita kinnituskoht. Ei midagi rasket! Saad ise sellega kodus suurepäraselt hakkama! Abi saamiseks võid alati meie poole pöörduda, kirjutades, helistades, või ise kohale tulles.4. Millise värvi peaksin valima?

Kui sinu juuksetoon on ühte kindlat värvi, siis on valigi selle järgi. Balmain Catwalk tootesarjas on olemas ka Ombe värvitoonid juhul kui sinu juuksed on värvitud OMBRE stiilis. Ehk kui sinu juuksepõhi on tumeda, siis otsad võivad jääda heledad ja vastupidi. Üldjuhul värvid segunevad peas päris hästi.
Balmain toodetega saad tutvuda siin!


5. Kas ponisaba rikub minu enda juukseid?


Ei riku. Ponisabad on isegi 20% kergemad kui meie enda juuksed. Saba saab kanda terve päeva ning õhtul peast kergelt eemaldades. Lisab pikkust ja volüümi teie juustele!
6. Kas ma peaksin muretsema selle pärast, et ponisaba ei seisa korralikult peas?

Ei pea. Ponisabadel on tugev ja fikseeritud hoidvus. Võime päris kindlalt öelda, et ponisaba kandes tunned ennast mugavalt ja kindlalt, sest see ei libise ega kuku peast kergelt. Ponisaba  püsib peas  terve õhtu!