HOOLDUSTOOTED PARUKALE

Kui olete leidnud enda jaoks täiusliku paruka ning vajate täiuslikke hooldustooteid, et teie parukas näeks välja parim ning kestaks ka kauem, kuid ei tea milliste  hooldustoodete vahel valida? Millised abivahendid kodus võiksid kindlasti olla, loe siit!
ŠAMPOON & PALSAM

Kaks kõige olulisemat abivahendit hoidmaks sinu parukat puhtana ja hea väljanägemisega, millest vahel mööda vaadatakse on šampoon ja palsam. Pole vahet, kas sinu parukas on valmistatud kunstmaterjalist või naturaalsetest juustest on oluline hoida parukas puhtana ning juuksed niisutatud. Puhast parukat on lihtne stiliseerida ning ka paruka eluiga pikeneb oluliselt. Paruka pesemisel ole sellega õrn ning jälgi, et pesed seda korrektselt tekitamata sinna pusasid.
Kuidas parukat pesta loe siit!

ÕIGE PARUKATE HOIUSTAMINE

Peale paruka pesemist lase parukal õhu käes loomulikult ära kuivada. Kunstjuuste puhul ära kasuta fööni kui see pole ette nähtud.  Kui sul on parukahoidja, siis aseta parukas sellele. Kammige parukas hoolega peale igat kandmist, sest sellega me väldime pusasid juustes ning segadust meie kodus. Ära hoiusta parukat karpides. Nii on kindlasti kõige turvalisem parukale.


ÜKS KVALITEETNE JUUKSEHARIÄra kasuta paruka kammimiseks metallist või nupukestega plastikust juuksekammi. Harjamiseks kasuta pehmet juukseharja, mis ei kahjusta ja ei tiri juukseid sinu parukalt. Kammi olemasolu on äärmiselt oluline. Bravehead juuksehari on mõeldud pusade lahtikammimiseks ning on ülimalt pehme. Kerge kotis kanda.

ÕLID JA SEERUMID


Parukad (nii nagu meie enda juuksed) võivad muutuda ajas väga kuivaks. Isegi naturaalsetest juustest parukad muutuvad kuivaks, sest ei saa peanahalt vajalikku niisutust. Tänu sellele on oluline oma parukat niisutada, et see näeks välja särav ja loomulik. Gisela Mayer niisutav juuksesprei on unikaalne toode, mis elavdab teie parukat või sünteetilist juukselisa. Harutab suurepäraselt lahti kõik pusad ja jätab pehme tulemuse. Kasuta toodet peale paruka pesemist šampooni ja palsamiga või iga paari päeva tagant, et anda parukale hoolitsetud väljanägemine. Kasutada vastavalt soovile kuid liigne sprei kasutamine korraga ei tee head. Pihustage mõõdukalt 20 cm kauguselt ning seejärel kohendage oma  parukas või juukselisa. Sobib kõikidele sünteetilistele juukselisadele ja parukatele.
Naturaalsete juustega parukatel soovitame kasutada spetsiaalset juukseõli.
MASKITAMINE


Jah- parukaid peaks ka maskitama. Eriti suvel kui UV kiirgus on parukad muutnud eriti kuivaks. Üks sügavniisutus võib muuta paruka väljanägemist väga palju.
Absolute Repair Gisela Mayerilt on sügavniisutav mask, mõeldud naturaalsete juustega parukale. Pakub juus­te­le kül­lus­lik­ku nii­su­tust. Imeliselt värske ja suvise lõhnaga. Mask on toitev ning annab juustele tagasi sära ja tugeva juuksestruktuuri.

Kuidas kasutada:
Peale paruka pesemist šampooniga veenduge, et juuksed oleksid rätikukuivad. Kandke maski peale nii, et kõik juuksed oleksid kaetud va. pealae osa. Hoidke maski 20 minutit, vajadusel kauem. Hiljem loputage hoolikalt. Silma sattumisel koheselt loputada rohke veega.