Naturaalne slaavi juustest parukas Kya-XY

Pärisjuustest naturaalne parukas töötlemata slaavi juustest

Kerge ja õhuline Kya naturaalne parukas  moeka ja mugava soenguga, mis näeb alati elegantne välja, olenemata asjaoludest. See on valmistatud kõrgeima kvaliteediga looduslikest slaavi juustest - need on nn neitsi ansamblid. Jutt käib täiesti loomulikest, modifitseerimata juustest, mille küünenahad on säilinud ühes suunas.

Paruka esiosa valmistati käsitsi ja tagaosa masinaga. Peal koosneb kahekordsest pitsikihist, st õhukesest ja õhulisest võrgust. Juuksesõlmed on peidetud, mis teeb paruka kandmise mugavamaks, mis võib olla eriti oluline õrna ja tundliku peanahaga inimestele.
Eesmine udune juuksepiir võimaldab lauba paljastada või juukseid ülespoole kammida, jättes mulje, et juuksed kasvavad päris peanahast.

Pakutav toode on valmistatud parimatest, kõrgeima kvaliteediga looduslikest slaavi neitsi juustest. Paruka loomisel kasutatud juukseid ei muudetud keemiliselt ega värvitud. Neil on ka säilinud juuksesoomused, mis on ühes suunas. Tänu sellele saab vastavalt vajadusele juukseid korralikult lõigata, soengusse seada, värvida või isegi pleegitada.

Juuste pikkus: 35cm
Esitletud Kya parukamudel on XY variant.

X - juuksed alt lühemad ja ülevalt pikemad
Y - sama pikkusega juuksed alt ja ülevalt (kihiline soeng)
XY - variant kahe eelmise vahel