Mika

Gisela Mayer sünteetilisest fiibrist parukas Mida saame öelda Gisela Mayeri Next Generation kollektsiooni Mika paruka kohta? Võime öelda, et see parukas on täiesti imeilus! See on rannalainerõõm, mis oma kuju tõttu on meelitav kõikidele näokujudele.

Soeng on 25 cm pikkune ja sulandub pingutuseta külgkihtidega ideaalselt. Pealmised kihid on 23 cm ja kuklakihid umbes 8 cm. Kogupikkus on umbes 30 cm, seega on Mika parukaga palju stiilifunktsioone. Selle uskumatult mitmekülgse parukaga on teil palju valikut.

Paruka põhi on täielikult masinal valmistatud, loomuliku juukselahuga. Vasakul küljel on ka vapustav osaliselt monofilamentosa, mis ulatub nutikalt pitsilise esiosani. See võimaldab teil pühkida juuksed otsaesisest eemale, ilma et paruka äärt oleks näha.

 See stiil on enimmüüdud. Seda on ülikerge kanda, meelitav ja kaasaegne, samuti on see saadaval paljudes kaunites värvides.  Meile meeldib eriti värv Biscuit Blonde Rooted, see on pärlmutter, hõbeblond, millel on tumedaim pruuni/mattmusta juureefekt. See on vapustav!
Meile meeldib Next Generation kollektsiooni Mika parukas ja arvame, et ka teile meeldib!

Värv: Biscuit blond rooted 27/60F+8

Stiilne lühike bob pehmete lokkidega
  • Keskmine suurus : Vahemik