AMBER - Boho Turban set I Red Golden Glam

Amber turban on ehitatud laia sileda kujundusega üm
ber otsmiku ja väikeste kihtidega tagaosas. Nutikas šifoonimaterjal lisab mudelile rafineeritust ning kangas on kerge ja annab pea taha kauni täidluse. Kui soovite, et mudel oleks tihedamalt vastu pead, võite kangast tõmmata, tehes ette lisakihi turbani külge kinnitatud eemaldatava peapaelaga. Peapael on tagant kinnitatud klikisüsteemiga. Rihm on konstrueeritud kahe suure aasaga.
Amber turban on valmistatud polüestrist, mis on välimusele ja puudutusele pehme. Seest on turban on vooderdatud mugava bambus-viskoos materjaliga, nii et seda on mugav naha vastas kanda. Turban on valmistatud heledast läbipaistvast kangast, mis on kujundatud kreemikasvalge bambusviskoosi põhjaga, nii et kandmisel tugevdab vooder turbani valget värvi. Väikesed, juhuslikud sooja-punased täpid ja graafilised kujundid kaunistavad turbani nii kenasti ning kanga peenike kuldniit täiendab romantilist välimust nii elegantselt.

Marerjali hooldus:
See müts on valmistatud polüestrist, pehme bambusviskoosist voodriga. Polüestril on palju positiivseid omadusi. Materjal on kerge, ei ima vett ja kuivab kiiresti. Pesujuhised: Käsipesu leige vesi, mitte pleegitada ega trummelkuivata, kuivatada tasapinnaliselt, võib triikida/aurutada madalal kuumusel, võib keemiliselt puhastada.
Lisa ostukorvi
55 €