B.B. Briana Cap I Dusty brown

Päikesekaitse müts nokaga

See päikesemüts on pärit Briana kollektsioonist. Brianat iseloomustavad mudeli fikseeritud paelad mütsi küljel.Briana on kerge suvine mudel, millel on ainulaadsed 37.5® tehnoloogia tooteomadused. 

Tehnoloogia 37.5 töötab keha loomulike mehhanismidega, et säilitada optimaalne mugavus ja  normaalne kehatemperatuur 37.5 See materjal on loodud kuivama väga kiiresti. Hoiab teid suvel külmana ja talvel soojana.  37.5® tehnoloogias kasutatavad  aktiivosakesed on saadud looduslikest allikatest nagu kookospähklikoored ja vulkaanilised mineraalid, mis teeb sellest väga erilise tootesarja.

Briana päikesemüts on valmistatud meie Beatrice mudeliga sarnase põhjaga. Seetõttu on seda uskumatult lihtne pähe panna (nagu turban) ja see ei vaja peaaegu mingit sättimist.
Kaks lipsu saab siduda pärast mudeli pähe panemist ja neid saab kasutada sobivuse reguleerimiseks. Briana Cap, nagu ka teised päikesekübarad on kena, suure ja pehme nokaga, nii et nägu on hästi ja turvaliselt päikese eest kaitstud.

Koostis:
69% puuvill, 31% polüester

Lisa ostukorvi
65 €


House Of Christine Headwear on valik Taani disainitud kõrgekvaliteedilisi peakatteid ja turbaneid, mis on loodud selleks, et pakkuda naistele suurt valikut stiilseid peaketteid ning tunda ennast hästi. Meile on oluline, et naised leiaksid inspiratsiooni meie toodetest ning tunneksid end neid kandes mugavalt, stiilselt ja enesekindlalt. Kõik Christine Headwear peakatete mudelid pakuvad volüümi ja täidlust ka juusteta peale