Beatrice Turban | A Leaf Story

Beatrice turban on "sobib kõigile", kuna see võib olla nii sportlik, kogenud kui ka loominguline, olenevalt sellest, mida otsite.
Siin on peapaelaga turban ja lahtised paelad, mida saab vastavalt eelistustele siduda, paelad võivad rippuda vabalt kaelal või kasutada krunni kujundamiseks
Beatrice turbaniga seab stiilile piirid vaid teie kujutlusvõime. Pidage meeles, et saate Beatrice turbani enne pähe panemist siduda. See Beatrice on valmistatud kõige õrnemast Caretech® bambus-viskoosmaterjalist, mis on katsudes uskumatult pehme, peaaegu siidine. Lisaks sellele, et bambus on mugav ja veniv materjal, on see teadaolevalt hingav ja termoreguleeriv ning rohkem niiskust imav kui puuvill. A Leaf Story on minimalistlik, kuid ülielegantne muster, millest õhkub Itaalia atmosfääri ja soojust. Muster kujutab peeneid musti oliivioksi ja näeb kreemjal alusel nii kena välja. Print on äärmiselt naiselik ja seda saab hõlpsasti kombineerida nii värviliste kui ka tagasihoidlike rõivastega.
Peapaelal on ühevärviline kreemja varjundiga pool, teisel poolel on aga peened okstega trükised. Peapaela keerates saad kena kombinatsiooni kahest küljest, aga võid valida ka lihtsalt ühe külje näitamise, et ilme oleks lihtsam.

Lisa ostukorvi
52 €