Beatrice Turban | Beige Ornaments

Beatrice turban sobib kõigile, kuna see võib olla nii sportlik, pidulik kui ka loominguline, olenevalt sellest, mida otsite.
Siin on peapaelaga turban ja lahtised paelad, mida saab vastavalt eelistustele siduda, paelad võivad rippuda vabalt küljel või kasutada roosi  loomiseks.

Beatrice turbaniga seab stiilile piirid vaid teie kujutlusvõime. Pidage meeles, et saate Beatrice turbani enne pähe panemist siduda. See Beatrice on valmistatud kõige õrnemast Caretech® viskoosmaterjalist, mis on katsudes uskumatult pehme, peaaegu siidine.

Lisaks sellele, et viskoos on mugav ja veniv materjal, on see teadaolevalt hingav ja termoreguleeriv ning rohkem niiskust imav kui puuvill. Beige Ornaments print on ainulaadne print oma rahulike ja maalähedaste värvidega. Idamaine muster on segu heledatest pruunidest värvidest, mis on segatud kreemjate toonidega ja kauni tumesinise kontrastvärviga, mis lisab näole soojust. See on tõeliselt lummav muster, mis kahtlemata lisab igapäevaellu pisut maagiat. Peapaelal on ühevärviline pruuni varjundiga pool, teisel küljel on kaunistustega peentrükis. Peapaela keerates saad kena kombinatsiooni kahest küljest, aga võid valida ka lihtsalt ühe külje näitamise, et ilme oleks lihtsam. 


Läbi müüdud