Shakti turban Graphic Pearl-50%

Külmem hooaeg nõuab pruune toone ja see hooaeg pole
erand. Sügis-/talvekuudel leiate peatänaval rohkem pruune toone, nii et loomulikult toome teieni ka ilusa turbani versiooni pruuniga.
See lihtne, kuid stiilne disain sobib paljude garderoobiesemetega ja annab hilissuvistele nahatoonidele kauni sära. Shakti turban on valmistatud pehmest kootud bambus-viskoosist ja sellel on mütsi külge kinnitatud peapael. Graphic Pearl versioonil on šokolaadipruun põhi, mis on kaunistatud süstemaatilise graafilise mustriga. Kuid kui te vaatate tähelepanelikult, näete, et trükise moodustavad valged pärlid – see on lihtsalt vapustav!

Proovige peapaela ette keerata, see on üks populaarsemaid viise, et helitugevust vähendada. See on ka suurepärane viis turbanile isikupära lisamiseks.

- Turban poolkinnitatud peapaelaga
- Avad/avad kaelas oleva peapaela juures, mida kasutatakse peapaela kujundamiseks
- Lihtne pähe panna ja stiliseerida
- Pehme ja mugav kvaliteet Catetech® Bamboo voodriga

Koostis: 95% Viscose (Bamboo)
5% Elastaan
Lisa ostukorvi
26,43 €
House Of Christine Headwear on valik Taani disainitud kõrgekvaliteedilisi peakatteid ja turbaneid, mis on loodud selleks, et pakkuda naistele suurt valikut stiilseid peaketteid ning tunda ennast hästi. Meile on oluline, et naised leiaksid inspiratsiooni meie toodetest ning tunneksid end neid kandes mugavalt, stiilselt ja enesekindlalt. Kõik Christine Headwear peakatete mudelid pakuvad volüümi ja täidlust ka juusteta peale