Shakti turban Rose Melange

Kas olete kuulnud meie Shakti Turbanist?
Kui see nii on, siis on kindel, et bambus aitab anda turbanile pehmet mugavust. Turbanil on poolkinnitatud peapael. Saate kasutada peapaela lisatäidluse loomiseks, keerates seda paar korda ühe kõrva juures või otsmiku eesmises osas.

Disain on kaunis roosimelange värvitoonis. See mudel on saadaval ka teistes värvides, sealhulgas beež, sinine ja palju muud. 
Turban on hästi istuv ning seda on lihtne pähe panna ja sättida.
Valmistatud bambusest, mis annab turbanile täiuslikud omadused.

Turban on valmistatud elegantsest Caretech® Bamboo viskoosist,  valmistatud vastavalt CE ja Standard 100 Oeko-Tex sertifikaatidele.
See tähendab, et saate kvaliteetse turbani, sest usume, et teie jaoks on piisavalt hea ainult parim. Soovitame peakatet käsitsi pesta.
Lisa ostukorvi
48 €

House Of Christine Headwear on valik Taani disainitud kõrgekvaliteedilisi peakatteid ja turbaneid, mis on loodud selleks, et pakkuda naistele suurt valikut stiilseid peaketteid ning tunda ennast hästi. Meile on oluline, et naised leiaksid inspiratsiooni meie toodetest ning tunneksid end neid kandes mugavalt, stiilselt ja enesekindlalt. Kõik Christine Headwear peakatete mudelid pakuvad volüümi ja täidlust ka juusteta peale